Triumph - BONNEVILLE T120 Diamond

Triumph - BONNEVILLE T120 Diamond

  

stav: Nové
rok: 2019
farba: SNOWDONIA WHITE
obsah: 1200 cm3
výkon: 59 kW
najazdených: neuvedeno


Cena: 13 995,00

Facebook

Popis:

BONNEVILLE T120 DIAMOND EDITION

Bonneville T120, ktorý sa narodil v novej generácii - a do značnej miery moderná voľba - je legendou Triumph, s ohromujúcou fúziou autentického britského dizajnu a moderného výkonu, ktorá kombinuje kultový klasický štýl, energiu, strojárstvo a technológiu 21. storočia.Teraz, na oslavu 60 rokov motocyklov Bonneville, je k dispozícii jedinečná limitovaná edícia tochto ikonického štýlu. Vďaka nádhernej farebnej schéme „Biela a strieborná“ Union Flag, množstvo starostlivo vybraných vysoko kvalitných chrómových detailov, kompaktným LED indikátorom a očíslovanému certifikátu podpísanému generálnym riaditeľom spoločnosti Triumph Nick Bloor.

Bude vyrobených iba 900 motocyklov Bonneville T120 Diamond Edition.Vďaka prvotriednym povrchovým úpravám je pútavá najkrajšia a jedinečná a vysoko hodnotná schéma náterov „White & Silver“ Union Flag. Toto je doplnené exkluzívnym logom a jedinečnou grafikou bočného panela spolu s vyhradenými prémiovými chrómovanými detailmi.Tento svieži a živý prístup k životu na plný plyn sa nezmazateľne spojí s motocyklami Triumph a 60 rokov. Stále nesporná ikona motocykla s veľkolepou siluetou, ktorá zachytáva samotnú podstatu toho, čo by mal byť motocykel, teraz predstavujeme jedinečnú limitovanú edíciu najobľúbenejšej modernej klasiky Triumph; Bonneville T120 Diamond Edition.Po prvýkrát od ikonických Thunderbirdov v 50-tych rokoch je edícia T120 Diamond Edition vybavená znakom Triumph so štyrmi pruhmi. Ďalšie detaily vrátane lešteného krytu chrómovej reťaze, skriniek motora, odznakov a kompaktných indikátorov LED pokračujú v prvotriednom pocite tejto motorky.PODPISENÉ OSVEDČENIE

Produkčný cyklus pre Bonneville T120 Diamond Edition je obmedzený na 900 a je dodávaný s očíslovaným certifikátom podpísaným generálnym riaditeľom Triumph Motorcycles Nick Bloor; samotná položka zberateľa.


 
Formulár pre dopyt na tento motocykel

Položky označené symbolom (*) musíte vyplniť, inak nebude správa odoslaná!
Meno *
E-mail *
Text *